Choď na obsah Choď na menu
 


OZNAMY

 

 

 

 

 V roku 2014 bude prostredníctvom internetového portálu IQKIDS.SK (www.iqkids.sk) súťaž IQ ŠKOLA, ktorá je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov.


Od 1. januára 2014 budú pravidelne každý mesiac zverejňované úlohy zamerané na logické myslenie pod názvom IQ škola. 5 (mesačných) úloh určených riešiteľom - žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Súčasťou úloh je aj tzv. "internetové skúšanie" (formulár), prostredníctvom ktorého môžete odpovedať a vyhrať knihu plnú hlavolamov, rébusov, úloh zameraných na IQ / k výhre patrí aj "logická hračka" a malé prekvapenie.
 
Súťaž začína 5 otázkami zameranými na logické myslenie žiakov, čoskoro pribudne aj rozdelenie súťaže na 2 súťažné kategórie, viac cien, či spoločné riešenie logických úloh, vysvetľovanie a "návody na to ako riešiť dané úlohy".
 
IQKIDS.SK (www.iqkids.sk) je internetový portál, ktorý sa zaoberá edukáciou žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, ale aj vyhľadávaním rôznych talentov, nadaných žiakov a organizovaním aktivít pre deti a mládež.
 

 

http://www.iqkids.sk/

 

OZNAM

POZOR!

 

POZOR!

 

 

POZOR!

Pozrite sa na stránku http://www.vsetkovedko.sk/index.php?id=820

Erika má foto v Galérii slávy celoslovenskej súťaže.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

osmijanko

(Sára, 5. 12. 2014 14:03)